Rozvoz zeminy, dovoz stavebního materiálu

Dovezeme Vám zeminu na Vaši stavbu či zahradu

Při terénních úpravách pozemku se Vám může hodit dovoz zeminy. Naše multikáry dovezou menší i větší množství, přesně tak jak budete potřebovat a díky svým malým rozměrům Vám to dovezou až úplně na místo, bez potřeby velkých vjezdů či zpevněných cest.

Pokud stavíte bazén, předěláváte zahradu nebo jen upravujete rovinu pozemku, využijte našich služeb!

Rozvoz písku, drti, kačírku

Pokud sháníte písek, drť, kačírek či kamení, tak Vám rádi nabídneme naše služby autodopravy. Naše multikáry Vám dovezou správný materiál, rychle a včas. Dostaneme se třeba až k míchačce! Písek, drť i kačírek Vám můžeme pomoci zajistit, pokud nemáte vlastního dovozce, spolupracujeme s řadou dodavatelů stavebních materiálů.

Rozvoz betonu a stavebních materiálů

Na stavbách je potřeba dovézt i různé cihly, fošny, převézt lešení, dovézt nářadí apod. – k tomu všemu jsme ideální společníci. Dovezeme i na težce dostupná místa, propleteme se i do dvoru s vjezdem apod. Včas a opatrně převezeme vše ze stavebních materiálů včetně kachliček do koupelny, střešních tašek a dalších druhů.

Jezdíme vždy včas a bezpečně! Snažíme se vždy plně vyhovět přání klienta.

Aktuálně

Jarní úklid s náskokem před sousedy

Předběhněte letos své sousedy i kamarády a začněte s jarním úklidem už teď, a hlavně z gruntu. Zbavte se nepotřebných věcí, které se …

Více

Historie autodopravy - vozíme pro Vás po Praze už od roku 1937

Vizitka na pražskou Autodopravu František Kareš

  • Odvoz a rozvoz veškerého materiálu
  • Dostupnost 24 hodin
  • Osobní a profesionální přístup

QR kód

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí Smluvní podmínky