Historie Autodopravy Kareš

Karešovi - autodopravci, foto z 50. let 20. stoletíJiž tři generace z rodu Karešů se věnují svému řemeslu – a to už od roku 1937, kdy nejstarší František Kareš koňskou spřežkou převážel sutě a stavební materiál po Praze, nebo stěhoval Pražany.

 

Po válce si zručný mechanik sestrojil vlastní provozní nákladní vůz z vojenského vozidla. Původně pásový stroj získává nápravu z autobusu a nový pomocník, který nemá v širokém okolí obdoby, je na světě.

Další syn později přebírá umění práce s auty a pořizuje si další nakladače. I současně nejmladší z rodu Karešů si oblíbil všestranné multikáry, se kterými jezdí dodnes. A další generace se již připravuje :)

Praha i okolí stále potřebuje šikovné řemeslníky v oboru zednickém. Zároveň je důležitý vozový park, který přiváží stavební materiály a odváží sutiny a odpad. Je stále mnoho domů, bytů a staveb, kde je co vylepšovat a opravovat.

Služby firmy Kareš ocení ten, kdo chce svěřit práci dobrému českému řemeslníkovi, který se díky menšímu objemu multikár dostane do nejužších míst naší Matičky Prahy. Také si firma Autodoprava Kareš zakládá na své spolehlivosti a dochvilnosti.

 

 

Aktuálně

Jarní úklid s náskokem před sousedy

Předběhněte letos své sousedy i kamarády a začněte s jarním úklidem už teď, a hlavně z gruntu. Zbavte se nepotřebných věcí, které se …

Více

Historie autodopravy - vozíme pro Vás po Praze už od roku 1937

Vizitka na pražskou Autodopravu František Kareš

  • Odvoz a rozvoz veškerého materiálu
  • Dostupnost 24 hodin
  • Osobní a profesionální přístup

QR kód

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí Smluvní podmínky