Historie Autodopravy Kareš

Již tři generace z rodu Karešů se věnují svému řemeslu – a to už od roku 1937, kdy nejstarší František Kareš koňskou spřežkou převážel sutě a stavební materiál po Praze, nebo stěhoval Pražany. Autodoprava Kareš – převoz pomocí koní

Karešovi – autodopravci, foto z 50. let Po válce si zručný mechanik sestrojil vlastní provozní nákladní vůz z vojenského vozidla. Původně pásový stroj získává nápravu z autobusu a nový pomocník, který nemá v širokém okolí obdoby, je na světě.

Další syn později přebírá umění práce s auty a pořizuje si další nakladače. I současně nejmladší z rodu Karešů si oblíbil všestranné multikáry, se kterými jezdí dodnes. A další generace se již připravuje :)

Praha i okolí stále potřebuje šikovné řemeslníky v oboru zednickém. Zároveň je důležitý vozový park, který přiváží stavební materiály a odváží sutiny a odpad. Je stále mnoho domů, bytů a staveb, kde je co vylepšovat a opravovat.

Služby firmy Kareš ocení ten, kdo chce svěřit práci dobrému českému řemeslníkovi, který se díky menšímu objemu multikár dostane do nejužších míst naší Matičky Prahy. Také si firma Autodoprava Kareš zakládá na své spolehlivosti a dochvilnosti.

Aktuálně

"[* puda-300×200.jpg .[size-medium wp-image-42](vyklízení půdy) …

Více

Historie autodopravy - vozíme pro Vás po Praze už od roku 1937

Vizitka na pražskou Autodopravu František Kareš

QR kód