Odvoz suti, zeminy, odvoz odpadu multikárou - Praha 20

Doprava stavebních materiálů Praha 20

Jste na správné adrese! Zajistíme pro Vás dopravu stavebních materiálů kamkoliv po Praze (nejen po Praze 20). Ať už potřebujete dovézt materiál na stavbu, nebo naopak odvézt stavební suť, jsme tu pro Vás. Nebojíme se malých uliček na Praze 20, zákoutí, průjezdů a vnitrobloků - naše multikára se vejde i tam, kam jiní již nezajedou!

Odvoz věcí z Prahy 20 na sběrný dvůr

Nejen pro stavby se hodí naše služby. Pokud potřebujete z oblasti Prahy 20 odvézt nábytek, starou lednici, pračku či jiné elektrospotřebiče na sběrný dvůr, rádi Vám s tím pomůžeme. V každé části Prahy je dostupné sběrné místo, kam zavezeme nepotřebné věci k ekologické likvidaci.

Stěhování Praha 20

Zajišťujeme stěhování po Praze, tedy odkudkoliv z Prahy 20 dovezeme, převezeme, nanosíme, vynosíme nábytek, krabice, nástroje, vybavení... Naše multikáry toho odstěhují opravdu hodně! Umíme si poradit i se špatným počasím (řešíme plachtou). Jinak nás ale nezastaví ani úzká ulička, průjezd, brána - stěhování naší multikárou zvládneme velké věci!

Vyklízení půd, garáží, kůlny - Praha 20

Máme zkušenosti nejen s odvozem, ale i vyklízením garáže, kůlny, sklepu nebo půdy na Praze 20. Dokážeme zajistit službu "na klíč" - tedy že nám předáte objekt k vyklizení a my se o vše již postaráme. Pokud by se Vám hodila služba vyklízení objektu na Praze 20, neváhejte se nám ozvat.

Upozornění: děláme převoz materiálu / věcí (odvoz, přívoz) pouze multikárou.

Všechny uvedené služby provádíme po celé Praze, včetně Prahy 20 - v části .

Odvoz multikárou Praha 20 je tu pro Vás 24/7!
Volejte +420 602 321 899.

nebo nám napište přes formulář


  Aktuálně

  Jarní úklid s náskokem před sousedy

  Předběhněte letos své sousedy i kamarády a začněte s jarním úklidem už teď, a hlavně z gruntu. Zbavte se nepotřebných věcí, které se …

  Více

  Historie autodopravy - vozíme pro Vás po Praze už od roku 1937

  Vizitka na pražskou Autodopravu František Kareš

  • Odvoz a rozvoz veškerého materiálu
  • Dostupnost 24 hodin
  • Osobní a profesionální přístup

  QR kód

  Chráněno službou reCAPTCHA
  Ochrana soukromí Smluvní podmínky