Odvoz suti, zeminy, odvoz odpadu multikárou - Praha 16

Doprava stavebních materiálů Praha 16

Jste na správné adrese! Zajistíme pro Vás dopravu stavebních materiálů kamkoliv po Praze (nejen po Praze 16). Ať už potřebujete dovézt materiál na stavbu, nebo naopak odvézt stavební suť, jsme tu pro Vás. Nebojíme se malých uliček na Praze 16, zákoutí, průjezdů a vnitrobloků - naše multikára se vejde i tam, kam jiní již nezajedou!

Odvoz věcí z Prahy 16 na sběrný dvůr

Nejen pro stavby se hodí naše služby. Pokud potřebujete z oblasti Prahy 16 odvézt nábytek, starou lednici, pračku či jiné elektrospotřebiče na sběrný dvůr, rádi Vám s tím pomůžeme. V každé části Prahy je dostupné sběrné místo, kam zavezeme nepotřebné věci k ekologické likvidaci.

Stěhování Praha 16

Zajišťujeme stěhování po Praze, tedy odkudkoliv z Prahy 16 dovezeme, převezeme, nanosíme, vynosíme nábytek, krabice, nástroje, vybavení... Naše multikáry toho odstěhují opravdu hodně! Umíme si poradit i se špatným počasím (řešíme plachtou). Jinak nás ale nezastaví ani úzká ulička, průjezd, brána - stěhování naší multikárou zvládneme velké věci!

Vyklízení půd, garáží, kůlny - Praha 16

Máme zkušenosti nejen s odvozem, ale i vyklízením garáže, kůlny, sklepu nebo půdy na Praze 16. Dokážeme zajistit službu "na klíč" - tedy že nám předáte objekt k vyklizení a my se o vše již postaráme. Pokud by se Vám hodila služba vyklízení objektu na Praze 16, neváhejte se nám ozvat.

Upozornění: děláme převoz materiálu / věcí (odvoz, přívoz) pouze multikárou.

Všechny uvedené služby provádíme po celé Praze, včetně Prahy 16 - v části .

Odvoz multikárou Praha 16 je tu pro Vás 24/7!
Volejte +420 602 321 899.

nebo nám napište přes formulář


  Aktuálně

  Jarní úklid s náskokem před sousedy

  Předběhněte letos své sousedy i kamarády a začněte s jarním úklidem už teď, a hlavně z gruntu. Zbavte se nepotřebných věcí, které se …

  Více

  Historie autodopravy - vozíme pro Vás po Praze už od roku 1937

  Vizitka na pražskou Autodopravu František Kareš

  • Odvoz a rozvoz veškerého materiálu
  • Dostupnost 24 hodin
  • Osobní a profesionální přístup

  QR kód

  Chráněno službou reCAPTCHA
  Ochrana soukromí Smluvní podmínky